برند آنلی

کمپانی آنلی  (ANLY) تایوان در ژانویه 1971 تاسیس گردیده است. این کمپانی با بیش از 30 سال حمایت و پشتیبانی از جانب مشتریان خود و فداکاری و مسئولیت پذیری پرسنل آن توانسته است جایگاه ممتاز و ویژه ای را در صنعت برق و الکتریک کسب نماید. به دلیل گسترش شبکه فروش این کمپانی اقدام به تاسیس 4 شعبه در کشور های تایوان، هنگ کنگ و مالزی نموده است.

شرکت درخشش الکتریک، فعال در زمینه واردات و تامین انواع اینورتر، الکتروموتور، تجهیزات تست و اندازه گیری، خدمات پس از فروش ( تعمیر اینورتر، تعمیر تجهیزات اندازه گیری، تعمیر الکتروموتور و … ) می باشد.

anly

کمپانی آنلی

کمپانی آنلی برای برداشتن گام های بلند و موفقیت آمیز در سال های اخیر توانسته است ضمن ثبت بین المللی چندین اختراع (Patent) با اخذ گواهی های استاندارد اتحادیه اروپا (CE) در سازمان های ایمنی محصولات آمریکا (UL) و کانادا (C-CL) محصولات خود را در قاره اروپا و کشور های آمریکا و کانادا صادر نموده و این محصولات در این کشور ها به رسمیت شناخته می شوند.

آنلی

بیشتر بخوانید: مولتی متر

گواهینامه های آنلی

در سال 1993 سازمان آموزش های حرفه ای بین المللی (ITVO) محصولات کمپانی آنلی را به عنوان تجهیزات رسمی در مسابقات کسب مهارت جهانی انتخاب نموده است. همچنین شرکت ANLY در سال 2002 میلادی موفق به اخذ جایزه 2000، ISO 9001 گردید که از این بابت توانست قابلیت اعتماد به محصولات را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد.

خرید ANLY

کمپانی ANLY در سال های اخیر  توانسته است همکاری نزدیکی با دیگر کشور های خوشنام در سطح بین المللی نظیر شرکت های هیتاچی (Hitachi)، تاتونگ (Tatung) و … داشته باشد. شعبه اصلی شرکت آنلی در شهر تایپه کشور تایوان بوده و این شعبه مشتمل بر واحد تحقیق و توسعه (R&D)، ساختمان تولید، مرکز کنترل کیفیت، مدیریت های بازرگانی، فروش داخلی و فروش خارجی (بین المللی) می باشد.

در راستای بهینه سازی خدمات ارائه شده به بخش صنعت، عمده ترین فعالیت این کمپانی توسعه و تنوع بخشیدن به رنج محصولات تولیدی خود می باشد. همچنین کمپانی Anly با به خدمت گرفتن آخرین تکنولوژی های لحاظ شده در اتوماسیون ساخت و تولید این اطمینان را به مشتری گرانقدر و با ارزش خود می دهد که بهترین کیفیت در تولید و بهترین سرویس در اختیار آنان قرار گیرد.

محصولات آنلی

محصولات آنلی

خرید آنلی

شرکت درخشش الکتریک نماینده رسمی کمپانی Anly در ایران با داشتن اطلاعات جامع در زمینه کار خود و همچنین بهره مندی از واحد پشتیبانی حاذق آماده است تا محصولات و تجارب خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

[static_block_content id=”10989″]

نمایش 1–12 از 32 نتیجه