درخشش الکتریک بین الملل

 

ثبت اطلاعات تاییدیه گارانتی و استعلام گارانتی محصولات

درخشش الکتریک بین الملل

تضمین اصالت کالا

برند زیمنس (SIEMENS) یکی از شناخته شده ترین و بزرگترین برند های صنعتی در سراسر جهان می‌باشد. این برند در بین تولید کنندگان تجهیزات صنعتی در دنیا، جزو مطرح ترین و بهترین هاست.بی شک کمتر شخصی در جهان گیتی زندگی میکند که نام زیمنس و محصولات نشنیده باشد و از کیفیت بالای محصولات آن خبردار نباشد.

حال شرکت درخشش الکتریک بین الملل، اقدام به واردات تجهیزات تابلویی، اینورتر (درایو)، plc ،hmi و تجهیزات فشار ضعیف از برند زیمنس در حجم بسیار گسترده کرده است. با وجود هولوگرام اورجینال که بر روی محصولات الصاق شده است، اطمینان از اصالت کالاهای این شرکت قطعی بوده و همچنین وجود گارانتی معتبر ارائه شده، نقطه تمایز دیگری با بازار ایران است.

هم اکنون، با خیال راحت محصولات زیمنس اصل را با گارانتی هولوگرام دار درخشش الکتریک بین الملل تهیه و استفاده نمایید.

 

گارانتی محصولات

شرکت درخشش الکتریک بین الملل، تجهیزات برند زیمنس را برای اولین بار در ایران با 2 سال گارانتی تعویض بی قید و شرط ارائه می‌دهد. با توجه به این مطلب که حتی بهترین قطعات هم در نهایت به پایان چرخه عمر خود میرسند، شرکت درخشش الکتریک بین الملل با ارائه این گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش، کیفیت و اصالت کالاهای خود را تضمین می‌کند.

در سراسر ایران در صورت بروز هرگونه مشکل در تجهیزات فقط در صورت تماس تلفنی با ما می‌توانید از خدمات پس از فروش، تعمیرات و تعویض کالای معیوب بهره مند شوید.