پشتیبانی۲۴ ساعته:

74981

– ۰۲۱

خدمات پس از فروش

تعمیر تجهیزات برق صنعتی

گروه بازرگانی صنعتی درخشش الکتریک بین الملل با نیم قرن سابقه درخشان در سایه عنایات خداوند متعال و با بهره گیری از علم روز دنیا، با هدف توسعه، رشد و تعالی کشور با بهره مندی از نیروهای متخصص و کارآمد با تحصیلات مرتبط در بخش‌های تخصصی تحقیق و توسعه (R&D) بازاریابی و تبلیغات، فروش و خدمات پس از فروش، تعمیر تجهیزات برق صنعتی خود را به عنوان یک همکار قابل اعتماد به صنعت کشور معرفی می‌نماید. گروه فنی مهندسی درخشش الکتریک با درک این واقعیت که روش­های نوین مدیریت، نیاز امروزی صنایع کشور است و اجرای سیستم مدیریت کیفیت و بهبود مستمر برای تطبیق با پیشرفته ترین دستاوردهای علمی- فنی، اهمیت بسیار بالایی دارد.

امید است فعالیت های این دپارتمان موجب ارتقای دانش علمی، ایجاد ارتباط سازمان یافته با مجامع بین المللی و حمایت از ایجاد فرصت برای خلق ایده های ناب ایرانی در صنعت برق و الکترونیک گردد. گروه فنی مهندسی درخشش الکتریک آمادگی خود را جهت ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه مشاوره، آموزش، تعمیر تجهیزات برق صنعتی، نصب و راه اندازی انواع اینورتر ، الکتروموتور، ترانسفورماتور، تجهیزات تست و اندازه گیری اعلام می دارد.

خدمات پس ار فروش 

 

خدمات پس از فروش گروه فنی مهندسی درخشش الکتریک

 

خدمات پس از فروش (گارانتی  تعویض، تعمیر تجهیزات برق صنعتی ، پشتیبانی آنلاین) نه تنها ضامن بقا و تداوم تولید کنندگان است، بلکه یکی از مهم ترین عوامل موثر برای رقابت در بازار جهانی می باشد. هلدینگ بازرگانی صنعتی درخشش الکتریک با نیم قرن سابقه درخشان خود را به عنوان یک همکار قابل اعتماد به صنعت کشور معرفی می نماید.

خدمات این شرکت که در زمینه تعمیر تجهیزات برق صنعتی و خدمات پس از فروش شامل:

  • مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین
  • آموزش، راه اندازی و پارامتر دهی
  • برگزاری دورهای آموزشی تئوری و عملی
  • تعمیر، نصب و راه اندازی
  • تهیه و توزیع قطعات یدکی

و کلیه اموری که شرکت پس از فروش کالا به منظور جلب رضایت مشتریان و کمک به آنها برای دریافت بیشترین ارزش از محصولات و خدمات خریداری شده می باشد.

خدمات تعمیر تخصصی تجهیزات برق صنعتی

گروه فنی مهندسی درخشش الکتریک با بهره گیری از نیروهای جوان و متخصص با ایجاد واحد خدمات و پس از فروش یک واحد تخصصی جهت برآوردن نیاز های صاحبان صنعت، گامی بلند و موثر در زمینه تعمیر تجهیزات برق صنعتی برداشته است.

 

 

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من