>تعمیر تجهیزات تست و اندازه گیری
تعمیر تجهیزات تست و اندازه گیری1401-10-17T15:53:21+03:30
تعمیر تجهیزات اندازه گیری

تعمیر تجهیزات اندازه گیری

خدمات پس از فروش نه تنها ضامن بقا و تداوم فروشندگان و تولید کنندگان است، بلکه یکی از مهم ترین عوامل موثر برای رقابت در بازار به حساب می آید. خدمات پس از فروش می تواند شامل حمل، نصب و راه اندازی، تعمیر و رفع ایرادات، تهیه و توزیع قطعات یدکی، کالیبراسیون، آموزش و کلیه اموری که فروشنده پس از فروش کالا به منظور جلب رضایت خریدار و کمک به آنها برای دریافت بیشترین بازدهی از محصولات و خدمات خریداری شده لازم دارند باشد.

بسیاری از شرکت های فعال در حوزه صنعت در ایران این نوع خدمات را به مشتریان خود ارائه نمی کنند. از این رو عموما مشکلات پیش آمده برای مشتریان و استفاده کنندگان به یک معضل بزرگ می شود. یکی از مهم‌ترین نیازی که مشتریان با آن رو برو می‌شوند، با توجه به بالا بودن قیمت تجهیزات، از رده خارج شدن قطعه و نداشتن زمان جهت واردات نیاز به تعمیر دستگاه اندازه گیری و ابزار دقیق می باشد.

 

تعمیر اینورتر

گروه صنعتی بازرگانی درخشش الکتریک با با بهره گیری از متخصصان جوان خود گامی بلند و موثر در این زمینه تجهیزات اندازه گیری برداشته است. گروه صنعتی بازرگانی درخشش الکتریک در زمینه تعمیر تجهیزات اندازه گیری خدمات زیر را به مشتریان و هموطنان عزیز خود ارائه می دهد:

خدمات انواع تجهیزات تست و اندازه گیری

  • کالیبره و تنظیم انواع دستگاه های اندازه گیری
  • مشاوره فنی آنلاین
  • Progeram نرم افزاری تجهیزات
  • دوره های آموزشی و راه اندازی انواع دستگاه های اندازه گیری و ابزار دقیق
تعمیر تجهیزات الکتریکی

تعمیر تجهیزات برق و الکتریک

تعمیر تجهیزات برقی

تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی

تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی