زیمنس (Siemens)

کمپانی زیمنس (SIEMENS) پیشرو در زمینه های اتوماسیون و تجهیزات الکتریکی با شعار “نبوغِ زندگی” در سال 1847 توسط ورنر فن زیمنس در برلین تاسیس گردید. نام زیمنس پس از گذشت 173 سال از تاسیس آن مترادف با کیفیت، اطمینان و حضور جهانی است.
زمینه های فعالیت این شرکت به طور کلی به چهار بخش اصلی انرژی، صنعتی، پزشکی و زیرساخت‌های شهری طبقه بندی میگردد.
زیمنس با دارا بودن حدود 372000 کارمند، ساختمانهای اداری، انبارها، مراکز تحقیقاتی و توسعه همچنین دفاتر فروش در بیش از 200 کشور / منطقه به فعالیت جهانی خود روز به روز توسعه میبخشد.
محبوبیت و برتری سیستم ها و خدمات ارائه شونده SIEMENS بیشتر به دلیل تعهد این کمپانی به مهندسی برتر و فناوری می باشد.

زیمنس

ایجاد تحول و نبوغ در صنعت

کمپانی زیمنس از پیشگامان انقلاب الکترونیک در عرصه جهانی میباشد و با ساخت ترانزیستورها، کنترلرها و پی ال سی های بسیار پیشرفته، گام بزرگی در جهت ایجاد تحول در دنیای مهندسی برق، الکترونیک و دیجیتال برداشته است.
از افتخارات و موفقیت هایاین شرکت می توان به ساخت اولین خط راه آهن تمام الکتریکی، شکست انحصار خطوط تلگراف زیر دریا، ساخت ابزار آلات و ادوات جنگی، همچنین تولید محصولات مرتبط با صنعت برق نظیر نورافکن ها، ناوهای جنگی، خودروهای زرهی و ساخت تجهیزات الکتریکی پزشکی اشاره نمود.

اینورتر زیمنس

زمینه فعالیت زیمنس

امروزه ابر کمپانی زیمنس در زمینه های بیشماری از جمله تولید تجهیزات مخابراتی و نورپردازی، لوازم خانگی، انواع قطار، تجهیزات تولید برق انتقال و توزیع، سیستم‌های اتوماسیون، راه حل های شبکه هوشمند و بهینه سازی مصرف انرژی الکتریکی و همچنین در زمینه های تصویربرداری پزشکی و تشخیص آزمایشگاهی، اتوماسیون و برق صنعتی، تجهیزات پزشکی و سامانه‌های اعلام حریق فعالیت تخصصی می‌کند.

تعمیر اینورتر زیمنس

ربمنس در ایران

زیمنس در ایران

از چالش های ایجاد شده در مناطق جغرافیایی بزرگ همچون ایران، لزوم حمل و نقل عمومی است.
زیمنس در این زمینه و به منظور تسهیل خدمات و حمل نقل شهری با همکاری نزدیکِ شرکای ایرانی خود نظیر مپنا برای ارائه راه حل در بالاترین استانداردهای عملیاتی، به تولید لوکوموتیوهای شهری و بین شهریِ ایمن، مقرون به صرفه، کارآمد و قابل اعتماد پرداختند.

شرکت درخشش الکتریک عرضه کننده اینورتر های سه فاز و تکفاز کمپانی SIEMENS در ایران با داشتن اطلاعات جامع در زمینه کار خود و همچنین بهره مندی از واحد پشتیبانی حاذق آماده است تا محصولات و تجارب خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

سفارش با شماره گیری: 77687260 –021 داخلی 13 و 26

واحد پشتیبانی محصول: 77687260 –021 داخلی 20

Siemens-drives1