گروه بازرگانی صنعتی درخشش الکتریک، آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر برد الکترونیکی، (تعمیر PCB) و تامین انواع بردهای الکترونیکی، به تمامی صنعتگران و تولید کنندگان گرامی. این شرکت مفتخر است، با نیم قرن سابقه درخشان خود را به عنوان یک همکار قابل اعتماد به صنعت کشور معرفی نماید.

خدمات این شرکت که در زمینه تعمیر برد الکترونیکی و تامین انواع PCB شامل: 

و تمامی خدماتی که شرکت پس از فروش قطعات و برد برای رضایتمندی مشتریان و کمک بیشتر به آنها برای دریافت بیشترین ارزش از محصولات و خدمات خریداری شده انتظار می‌رود.

برد الکترونیکی یا PCB

PCB یا (بردهای مدار چاپی) یک صفحه مدار دی الکتریک نازک است. که اکثرا جنس آن از فایبرگلاس ساخته می‌شود. معمولا ضخامت بردهای مدار چاپی 1.6 میلی متر است.

بردهای الکترونیکی (PCB) با استفاده از trackهای رسانا، پد ها و سایر ویژگی‌های برد، از یک یا چند لایه ورق مس روکش شده تشکیل شده اند. بین لایه های ورق یک لایه غیر رسانا وجود دارد. این نوع از برد اجزای الکتریکی یا الکترونیکی را به صورت مکانیکی پشتیبانی و به همدیگر متصل می کند.

قطعات الکترونیکی بر روي بردهای مدار چاپی PCB لحيم مي شوند تا اتصال برقي داشته باشند و تجهیزات الکترونیکی را به صورت مكانيكي به همدیگر متصل کنند. از بردهای مدار چاپی برای ساده ترین محصولات الکترونیکی استفاده نیز می شود. بیشتر بردهای مدار چاپی از فایبرگلاس و رزین ساخته شده اند.

بیشتر بردهای مدار چاپی صاف و سفت و سخت هستند، اما استفاده از مواد انعطاف پذیر باعث می‌شود تا آن‌ها در مناطقی از شکل بتواند انعطاف داشته باشند.

 

                             تعمیر برد اینورتر ACS880 ABB

 

جهت ارتباط با ما، مشاوره و ثبت درخواست با شماره 74208000 – 021 داخلی 124 تماس بگیرید.

 

تعمیر برد الکترونیکی

                                                 تامین و تعمیر برد ATV71