خدمات پس از فروش

خرید اینورتر اشنایدر

قبل از خرید اینورتر های فرکانسی، شما باید اول از همه، هدف از خرید اینورتر را بدانید که برای چه دلیلی قصد خرید این دستگاه صنعتی پر کاربرد را دارید. تا با دانستن اطلاعات، انتخاب بهتر و مناسب‌تری را داشته باشید. پس ابتدا به یک تعریف کلی از اینورتر اشنایدر و نقش آن در صنایع مختلف می‌پردازیم، این دستگاه ها نوعی از کنترل کننده‌های دور و راه انداز موتور که با تغییر همزمان فرکانس و ولتاژ کار می‌کنند. این دستگاه ها را عموم مردم، با نام درایو در بازار می‌شناسند. سرعت گردش شفت موتور به‌ طور مستقیم با ولتاژ و فرکانس موتور در ارتباط است،که این تغییرات به مقداری که ولتاژ و فرکانس افزایش پیدا می‌کند، سرعت گردش موتور را نیز بیشتر می‌کند.

زمانی که باری به موتور الکتریکی متصل است، به فرکانس و ولتاژ کمتری نیاز دارد، می‌توان از اینورتر برای پایین آوردن ولتاژ و فرکانس استفاده کرد.

مشخصات فنی اینورتر های اشنایدر و راهنمای خرید اینورتر تله مکانیک، قیمت اینورتر اشنایدر schneider در سایت درخشش الکتریک در مقالات مختلف مورد بررسی قرار گرفته است. با مطالعه دقیق قبل از خرید اینورتر انتخابی مطمئن و درست داشته باشید.

 

انتخاب اینورتر تله مکانیک (schneider) مناسب

در  این مطلب جزئیات فنی اینورتر اشنایدر به بررسی اطلاعات فنی که معمولا برای یک خرید مناسب یک درایو لازم است پرداخته ایم، همچنین این مطالب شامل مشخصات فنی کدها، اطلاعاتی در مورد مدل، کاربرد، کلاس ولتاژی، استاندارد حفاظتی، محدوده توان و جریان  می‌باشد. کد فنی هر درایو یکی از بهترین و مفیدترین گزینه‌های موجود برای بدست آوردن راحت‌تر دیتا شیت و دفترچه راهنمای درایو است که برای انتخاب و سفارش درایو بسیار کاربردی و مورد نیاز استفاده می‌باشد.

در مطلب بررسی‌ مدل های مختلف درایو اشنایدر به شرح مدل‌های مختلف و کاربری‌های آن‌ها برای صنایع مختلف می‌پردازیم. و این نوع برند درایو، با سایر برندها مقایسه کنید. با مشخصات فنی، مدهای کنترلی و سایر ویژگی‌های فنی آن‌ها آشنا شوید، تا برای خرید، بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

مدلهای مختلف اینورتر اشنایدر (تله مکانیک)

 

اینورتر اشنایدر الکتریک

 

[fusion_button link=”https://prd.derakhsheshco.com/brands/schneider-electric/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”center” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”large” stretch=”no” shape=”round” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]خرید اینورتر اشنایدر[/fusion_button]

قبل از خرید اینورتر اشنایدر پیشنهاد می‌شود مطالب زیر را مطالعه نمایید:

خرید درایو اشنایدر

خرید اینورتر اشنایدر

تعمیر اینورتر تله مکانیک:

گروه فنی مهندسی درخشش الکتریک آماده ارایه خدمات در زمینه تعمیر اینورتر های AC و DC به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *