خدمات پس از فروش

تعمیر اینورتر لنز

شرکت لنز:

شرکت لنز در سال 1947 توسط Hans Lenze در شهر هاملن آلمان تأسیس گردید. در حال حاضر این شرکت با قدمت 70 ساله ی خود، یکی از شرکت‌های پیشرو در سیستم‌های انتقال قدرت، کنترل و اتوماسیون صنعتی در جهان و به ویژه اروپا به شمار می‌آید. لنز شرکتی با شرایط همکاری که در آن همکاری تمامی واحدها، یک تجارت خانوادگی است.

شرکت لنز مجموعه ای شامل 52 شرکت در زمینه‌های توزیع، پایگاه‌های توسعه و تولید و مراکز لاجیستیک در اروپا، آسیا و ایالات متحده است. حدود 3300 نفر در سراسر دنیا در این شرکت مشغول به کار هستند که از این تعداد حدود 300 نفر آن‌ها در زمینه تحقیق و توسعه در 8 مکان فعالیت می‌کنند.

شعار شرکت لنز:

با انگیزه و تعهد ما در تولید محصولات شرکت لنز، محصولاتمان را به نحوی ارائه می‌دهیم که بهترین راه حل را برای استفاده، ایجاد نماید. آن‌چه شما در نوآوری خلاقیت می‌خواهید، و همچنین دنبال بهترین راه حل برای بهینه سازی سیستم های صنعتی خود هستید، شرکت ما به شما ارائه می‌دهد.

تعمیر اینورتر لنز ( lenze )

تعمیر اینورتر لنز

مدل‌های مختلف lenze در ایران:

 • محصولات اینورتر شرکت LENZE در ایران، با معروفترین مدل آن VECTOR 8200 مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اینورترهای لنز:

تعمیر، نصب و راه اندازی اینورتر و سافت استارتر:

گروه فنی مهندسی درخشش الکتریک با داشتن کادری مجرب، با تجربه و سابقه درخشان در زمینه تعمیر اینورتر و سافت استارتر کمک شایانی به صنعت نموده است. این شرکت مطابق با استاندارد های روز دنیا خدمات خود را به مشتریان ارایه می دهد. هم اکنون این شرکت در حال همکاری با معادن، صنعت سیمان، صنایع نفت و پتروشیمی، صنایع فولادی، صنایع كاغذ و بسته بندی، آب و فاضلاب و … می باشد.

شرکت فنی مهندسی درخشش الکتریک با متخصصین با تجربه در زمینه آموزش، نصب، راه اندازی و پارامتر دهی و تعمیر اینورترها و سافت استارترها و همچنین با برگزاری دوره های آموزشی در داخل شرکت و محل کارخانجات، گامی بلند در جهت رشد و ارتقای صنایع کشور برداشته است.

تعمیر اینورتر لنز

خطاهای رایج اینورتر های لنز:

 • خطای اضافه جریان: IMAX
 • خطای اضافه ولتاژ OVER VOLTAGE
 • خطای ارت EARTH FAULT
 • افت ولتاژ LU
 • بالا رفتن دما TEMP

اینورترهای LENZE تعمیر، نصب و راه اندازی شده توسط گروه فنی مهندسی درخشش الکتریک:

اینورتر، یکی از دستگاه‌های مهم صنعتی در خطوط تولید هر کارخانه صنعتی می‌باشد. به دلیل اینکه تعمیر اینورتر، احتیاج به تخصص و اطلاعات فنی الکترونیکی دارد. بهتر است حتما دستگاه را برای تعمیرات، به افرادی با تجربه و با دانش الکتریکی بالا تحویل دهید، اگر یک قسمت درایو به وسیله شخصی بدون تجربه، انجام شود، ممکن است باعث خرابی الباقی بردهای الکترونیکی و قطعات شود، که همین قضیه باعث خرابی بعضی قطعات و حتی فیبره شدن بردهای الکترونیکی داخلی درایو شود. و دیگر این صدمات قابل تعمیر نباشد.

تعمیر اینورتر لنز

علل خرابی اینورتر ها:

یکی از عوامل مهم در حفاظت دستگاه اینورتر لنز از خرابی این است که حتما به توان باری که قرار است به درایو متصل شود توجه کنیم و درایو را متناسب با توان موتور و کاربری مورد استفاده انتخاب کرد. هنگامی که موتور متوقف شد و یا اینکه نمایشگر درایو خاموش شد، حتما برق ورودی دستگاه را قطع کنید. تا زمانی که اقدامات لازم در بخش قدرت را انجام نداده اید نباید اینورتر را به برق وصل کنید. در صورتی که یک اتصال کوتاه در بخش قدرت وجود داشته باشد و شما اینورتر را برق دار کنید ممکن است دچار حادثه شوید.

همچنین آسیب جدی به اینورتر و تجهیزات دیگر وارد شود. پس مراقب باشید. قدم بعدی موتور را از درایو جدا کنید. با شخصی که به تعمیرات اینورتر و خطاهای پارامتری درایو ها آشنایی دارد تماس بگیرید و خطاهایی که در نمایشگر دیده شده را اعلام کنید تا راهنمایی بیشتر به شما داده بشود.

تعمیر اینورتر LENZE در کارگاه درخشش الکتریک:
 • درایو لنز مدل  VECTOR 8200
 • توان 7.5KW
نحوه تعمیر درایو:
 • پس از انتقال دستگاه به تعمیرگاه کارشناسان فنی مجموعه ما با انجام تست اولیه ورودی و خروجی از درایو، متوجه شدند که خروجی igbt سوخته است.
 • پس از تعمیر درایور اینورتر و چک کردن متقارن بودن پالس‌های خروجی، igbt تعویض و درایو با موتور تست شد.
 • اینورتر به وسیله کارشناسان ما مجددا در محل کارخانه تست شد. راه اندازی با بار در محل کارخانه انجام گرفت.

 

تعمیر اینورتر لنز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *