خدمات پس از فروش

تعمیر اینورتر سنترنو

تعمیر اینورتر سنترنو تاریخچه تاسیس کمپانی سنترنو: شرکت santerno، یک برند ایتالیایی است که در زمینه تولید محصولات اتوماسیون صنعتی نظیر اینورترهای فرکانسی و سافت استارترها محصولاتی با استانداردهای بالا ارایه داده است. از مزایای این برند صرفه جویی در انرژی، استحکام، تامین کلیه لوازم جانبی که همگی در به دست آوردن یک سیستم مورد قبول با عملکرد مناسب لازم است، می باشد.اینورتر سنترنو محصول شرکت سنترنو می‌باشد این شرکت ایتالیایی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تجهیزات اتوماسیونی، انتقال قدرت، موتور و اینورتر می‌باشد.

تعمیر اینورتر سنترنو

مدل‌های مختلف سنترنو:

محصولات اینورتر شرکت santerno در گروه های زیر ارائه می گردند:

این درایوها در دو دسته کلی تقسیم می‌شوند. اینورترهای با ورودی تک فاز و نیز اینورترهای با ورودی سه فاز. که در مدل‌های زیر تولید می‌شوند.

  • مدل Sinus Vega
  • مدل Sinus penta
  • مدل sinus N
  • Sinus M

تعمیر اینورتر سنترنو

 

تعمیر اینورتر سنترنو

تعمیر اینورتر سنترنو santerno

تعمیر، نصب و راه اندازی اینورتر و سافت استارتر:

گروه فنی مهندسی درخشش الکتریک با داشتن کادری مجرب، با تجربه و سابقه درخشان در زمینه تعمیر اینورتر و سافت استارتر کمک شایانی به صنعت نموده است. این شرکت مطابق با استاندارد های روز دنیا خدمات خود را به مشتریان ارایه می دهد. هم اکنون این شرکت در حال همکاری با معادن، صنعت سیمان، صنایع نفت و پتروشیمی، صنایع فولادی، صنایع كاغذ و بسته بندی، آب و فاضلاب و … می باشد.

شرکت فنی مهندسی درخشش الکتریک با متخصصین با تجربه در زمینه آموزش، نصب، راه اندازی و پارامتر دهی و تعمیر اینورترها و سافت استارترها و همچنین با برگذاری دوره های آموزشی در داخل شرکت و محل کارخانجات، گامی بلند در جهت رشد و ارتقای صنایع کشور برداشته است.

تعمیر اینورتر santerno

خطاهای رایج در اینورترهای santerno:

از جمله خطاهای مهم این اینورتر را می‌توان به موارد اشاره زیر کرد:

  • اضافه جریان OVER CURRENT
  • اضافه ولتاژ OVER VOLTAGE
  • خطای افت ولتاژ UNDER VOLTAGE
  • خطای زمین GROUND FAULT

تعمیر اینورتر سنترنو santerno

اینورترهای سانترنو تعمیر، نصب و راه اندازی شده توسط گروه فنی مهندسی درخشش الکتریک

 

اینورتر یکی از دستگاه‌های مهم صنعتی در خطوط تولید هر کارخانه صنعتی می باشد. به دلیل اینکه تعمیر اینورتر، احتیاج به تخصص و اطلاعات فنی الکترونیکی دارد. بهتر است حتما دستگاه را برای تعمیرات،به افرادی با تجربه و با دانش الکتریکی بالا تحویل دهید، اگر تعمیر یک قسمت درایو به وسیله شخصی بدون تجربه انجام شود، ممکن است باعث خرابی الباقی بردهای الکترونیکی و قطعات اینورتر شود، همین قضیه باعث خرابی بعضی قطعات و حتی فیبره شدن بردهای الکترونیکی داخلی درایو شود که دیگر قابل جبران و تعمیر نباشد.

تعمیر اینورتر سنترنو

اقدامات اولیه اعزام دستگاه به کارگاه:

یکسری از اقدامات اولیه که هر فرد بدون تخصصی هم برای جلوگیری از آسیب دیدگی بیشتر به اینورتر انجام دهد را می‌توان در زیر نام برد که تا تحویل درایو به تعمیرگاه انجام داده شود: یکی از عوامل مهم در حفاظت دستگاه اینورتر santerno ازخرابی این است که حتما به توان باری که قرار است به درایو متصل شود توجه کنیم و درایو را متناسب با توان موتور و کاربری مورد استفاده انتخاب کرد. وقتی که موتور متوقف شد و یا اینکه نمایشگر اینورتر خاموش شد، حتما برق ورودی دستگاه را قطع کنید.

قبل از اینکه اقدامات لازم در بخش قدرت را انجام نداده اید نباید اینورتر را به برق وصل کنید. در صورتی که یک اتصال کوتاه در بخش قدرت وجود داشته باشد و شما اینورتر را برق دار کنید ممکن است دچار حادثه شوید. یا اینکه آسیب جدی به اینورتر و تجهیزات دیگر وارد شود. پس مراقب باشید. قدم بعدی موتور را از درایو جدا کنید. با شخصی که به تعمیرات اینورتر آی مستر و خطاهای پارامتری درایو ها آشنایی دارد تماس بگیرید و خطاهایی که در نمایشگر دیده شده را اعلام کنید تا راهنمایی بیشتر به شما داده بشود.

گروه فنی مهندسی درخشش الکتریک مجری تعمیر اینورتر و درایو ، راه اندازی و نصب انواع اینورترها و الکترو موتورهای صنعتی و خانگی در ایران می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *