خدمات پس از فروش

تعمیر اینورتر اینوونس

تعمیر اینورتر اینوونس

شرکت اینوونس با استفاده از جدیدترین فناوری های روز دنیا با بهترین کیفیت وارد عرصه رقابت شد. در زمینه برندها و تجهیزات اتوماسیون صنعتی شرکت اینوونس یکی از برترین طراحان و تولید کننده های اینورتر های AC ( LV/MV ) و فناوری های تابلو کنترل یکپارچه بالابر و آسانسور های چند جهته چین قراردارد. فناوری های طراحی و ساخت منعطف Inovance و فهم اختصاصی از کل مجموعه ها این کمپانی را در جهت تجاری سازی بخش های مختلف صنعتی در قسمت های مختلف جهان ، مجاز کرده است . برای نمونه بخش تجاری سازی و پله های برقی و آسانسور ها  Monarch – Inovance از بزرگترین و برجسته ترین تولید کنندگان قطعات مربوطه در جهان است.

 

مدل‌های مختلف اینوونس:

 

محصولات اینورتر شرکت inovance در گروه های زیر ارائه می گردند:

این درایوها در دو دسته کلی تقسیم می‌شوند. اینورترهای با ورودی تک فاز و نیز اینورترهای با ورودی سه فاز. که در مدل‌های زیر تولید می‌شوند.

  • مدل MD330

این مدل اینورتر اینوونس برای سیستم‌های کشش و تنشن مورد استفاده میگردد. با مد کنترلی control tension طراحی شده در داخل آن، هنگامی که  این حالت کنترلی انتخاب می‌شود، فرکانس خروجی و گشتاور اینورتر به طور خودکار توسط این مد کنترلی تنظیم می‌گردد. معمولا از این مدل اینورتر در جمع کننده و باز کننده های صنایع سیم و کابل و پلاستیک و رول کننده های صنایع کاغذ و چوب،استفاده می‌شود.

  • مدل MD310

این مدل از اینورترهای اینوونس برای کاربریهای جنرال تولید و به بازار وارد شده است. حجم کوچک این محصول از لحاظ ابعادی و پارامترهای کاربردی این مدل، از ویژگی‌های این نوع از اینورترهای اینوونس می باشد.
این مدل همچنین، دارای چاپر داخلی نیز می‌باشد.

  • مدل MD500

رنج توانی این مدل اینورتر اینوونس برای توان‌های 18.5 تا 450 کیلووات و کاربری های عمومی و جنرال تولید شده است.
فرکانس خروجی تا 500 هرتز برای این نوع اینورتر امکان آن را ایجاد کرده است که از آن هم برای کاربریهای جنرال استفاده شود و همینطور در کاربریهای پیشرفته تر. قابلیت کلوز لوپ بودن این نوع درایو و استفاده از کارت های آپشن با پروتکل های ارتباطی گوناگون از دیگر قابلیتهای این مدل از اینورتر هاست.

 

تعمیر اینورتر اینوونس

  • مدل MD200

این مدل اینورتر اینوونس برای توان‌های کوچک در ورودی تکفاز 220 ولت
خروجی سه فاز تا توان 2.2 کیلووات طراحی و به بازار عرضه شده است. از معایبی که برای این مدل میتوان اشاره کرد وجود ابعاد بزرگ آن نسبت به توان خروجی تولید شده میباشد.

تعمیر اینورتر اینوونس

 

تعمیر اینورتر اینوونس inovance

تعمیر، نصب و راه اندازی اینورتر و سافت استارتر:

گروه فنی مهندسی درخشش الکتریک با داشتن کادری مجرب، با تجربه و سابقه درخشان در زمینه تعمیر اینورتر و سافت استارتر کمک شایانی به صنعت نموده است. این شرکت مطابق با استاندارد های روز دنیا خدمات خود را به مشتریان ارایه می دهد. هم اکنون این شرکت در حال همکاری با معادن، صنعت سیمان، صنایع نفت و پتروشیمی، صنایع فولادی، صنایع كاغذ و بسته بندی، آب و فاضلاب و … می باشد.

شرکت فنی مهندسی درخشش الکتریک با متخصصین با تجربه در زمینه آموزش، نصب، راه اندازی و پارامتر دهی و تعمیر اینورترها و سافت استارترها و همچنین با برگذاری دوره های آموزشی در داخل شرکت و محل کارخانجات، گامی بلند در جهت رشد و ارتقای صنایع کشور برداشته است.

تعمیر اینورتر اینوونس

خطاهای رایج در اینورترهای Inovance:

از جمله خطاهای مهم این اینورتر را می‌توان به موارد اشاره زیر کرد:

  • اضافه جریان OVER CURRENT
  • اضافه ولتاژ OVER VOLTAGE
  • خطای افت ولتاژ UNDER VOLTAGE
  • خطای زمین GROUND FAULT

تعمیر اینورتر اینوونس Inovance

اینورترهای اینوونس تعمیر، نصب و راه اندازی شده توسط گروه فنی مهندسی درخشش الکتریک:

اینورتر یکی از دستگاه‌های مهم صنعتی در خطوط تولید هر کارخانه صنعتی می باشد. به دلیل اینکه تعمیر اینورتر، احتیاج به تخصص و اطلاعات فنی الکترونیکی دارد. بهتر است حتما دستگاه را برای تعمیرات،به افرادی با تجربه و با دانش الکتریکی بالا تحویل دهید، اگر تعمیر یک قسمت درایو به وسیله شخصی بدون تجربه انجام شود، ممکن است باعث خرابی الباقی بردهای الکترونیکی و قطعات اینورتر شود، همین قضیه باعث خرابی بعضی قطعات و حتی فیبره شدن بردهای الکترونیکی داخلی درایو شود که دیگر قابل جبران و تعمیر نباشد.

تعمیر اینورتر اینوونس

اقدامات اولیه اعزام دستگاه به کارگاه:

یکسری از اقدامات اولیه که هر فرد بدون تخصصی هم برای جلوگیری از آسیب دیدگی بیشتر به اینورتر انجام دهد را می‌توان در زیر نام برد که تا تحویل درایو به تعمیرگاه انجام داده شود: یکی از عوامل مهم در حفاظت دستگاه اینورتر Inovance ازخرابی این است که حتما به توان باری که قرار است به درایو متصل شود توجه کنیم و درایو را متناسب با توان موتور و کاربری مورد استفاده انتخاب کرد. وقتی که موتور متوقف شد و یا اینکه نمایشگر اینورتر خاموش شد، حتما برق ورودی دستگاه را قطع کنید.

قبل از اینکه اقدامات لازم در بخش قدرت را انجام نداده اید نباید اینورتر را به برق وصل کنید. در صورتی که یک اتصال کوتاه در بخش قدرت وجود داشته باشد و شما اینورتر را برق دار کنید ممکن است دچار حادثه شوید. یا اینکه آسیب جدی به اینورتر و تجهیزات دیگر وارد شود. پس مراقب باشید. قدم بعدی موتور را از درایو جدا کنید. با شخصی که به تعمیرات اینورتر آی مستر و خطاهای پارامتری درایو ها آشنایی دارد تماس بگیرید و خطاهایی که در نمایشگر دیده شده را اعلام کنید تا راهنمایی بیشتر به شما داده بشود.

گروه فنی مهندسی درخشش الکتریک مجری تعمیر اینورتر و درایو ، راه اندازی و نصب انواع اینورترها و الکترو موتورهای صنعتی و خانگی در ایران می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *