>>> الکتروموتور زیمنس

 الکتروموتور زیمنس

الکتروموتور زیمنس

الکتروموتور زیمنس siemens آلمان مطابق با استاندارد های جهانی، تمامی ویژگی‌های مورد نیاز برای یک کاربر که در صنعت مورد احتیاج می‌باشد را در بر دارد. این الکتروموتورها تمامی استانداردهای بین المللی اروپایی EU، را رعایت می‌کنند. یکی از استانداردهای مهم اروپایی در مورد کاهش مصرف انرژی است که امروزه در صنعت اهمیت بسیار زیادی دارد.

شرکت زیمنس از سال 1847 در آلمان تاسیس و شروع به کار کرد. شرکت siemens تولید کننده انواع الکتروموتور، برای مصارف عمومی و صنعتی است که با تولید محصولات باکیفیت و استفاده از آلیاژهای مناسب برای صنعت های مختلف به افزایش طول عمر الکتروموتور و بهبود عملکرد آن در شرایط گوناگون کمک بسزایی کند. همین مزیت ها که اعلام شد باعث شده است که برند siemens جزو معتبرترین برند های تولید کننده الکتروموتور باشد.

 

 الکتروموتور زیمنس

ویژگی های موتور زیمنس آلمان

بدنه آلومینیوم، سبک بودن، استاندارد بودن در تمامی انواع سایزهای مختلف جهت مصارف مختلف در کنار بهینه بودن مصرف انرژی دیگر مزیت الکتروموتور های زیمنس می باشد. این شرکت جزو شرکت های چند ملیتی و بین المللی می باشد که توسط ارنست زیمنس در برلین آلمان تاسیس شد.

شرکت زیمنس با توجه به شرایط مختلف جوی و هوایی مناطق مختلف و شرایط خاص اکو سیستمی سعی کرده است که محصولات متنوع و با شرایط همان منطقه و کار خاص تولید کند. از دیگر محصولات مهم این شرکت می توان به الکتروموتور ضد انفجار اشاره کرد.

این گونه الکتروموتورها برای شرایط خاص کاری از جمله حرارت بالا در محیط کاری و شرایط انفجاری در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی کاربرد بسیار دارد. الکتروموتور های زیمنس در انواع پایه دار، فلنج دار، پایه و فلنج دار و … تولید می گردد.

خرید الکتروموتور siemens

  • در ایران محصولات این شرکت در توان های کاری 0.12 کیلووات تا 400 کیلووات ارائه می شود.
  • اموتور الکتریکی زیمنس با سطوح ولتاژ مختلف برای انواع کاربریهای صنعتی و مصارف مختلف قابل ارائه به بازار صنایع می‌باشد.
  • محصولات جدید زیمنس در الکتروموتور با نام تجاری Simotics تولید و عرضه می‌شود.

 

 

گروه فنی مهندسی درخشش الکتریک مجری تعمیرات اینورتر، راه اندازی و نصب انواع اینورترها و الکترو موتورهای صنعتی و خانگی در ایران می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

توسط |1401-07-09T14:12:53+03:3031ام شهریور, 1401|خدمات پس از فروش|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید