آموزش

سافت استارتر اشنایدر

سافت استارتر اشنایدر

فروش سافت استارتر اشنایدر

سافت استارتر اشنایدر یکی از محصولات برق صنعتی کمپانی اشنایدر (تله مکانیک) می‌باشد که با نام اختصاری altistar یا با کد اختصاری ATS نام گذاری شده است. محدوده توانی سافت استارتر های اشنایدر از 0.37 کیلووات تولید و تا 900KW به بازار و صنعت ارائه شده شده است.

 

 

انواع سافت استارتر اشنایدر

 

 

سافت استارتر های اشنایدر در دو نوع آنالوگ و دیجیتال با کیفیت بسیار بالا از لحاظ رقابتی با برندهایی همچون زیمنس و دیگر برندهای مطرح جهانی برای کاربریهای متنوع، برای راه اندازی نرم الکتروموتورها و همچنین جلوگیری از ایجاد لغزش و آسیب رسانی در هنگام استارت اولیه موتورها که لزوما نیاز جریان راه اندازی بالایی دارند طراحی شده اند.

 

مدلهای سافت استارتر SCHNEIDER

 

سافت‌استارتر های تله مکانیک یا اشنایدر در سه مدل زیر معرفی میشوند:

  • سافت استارتر اشنایدر Altistart 22 که از نوع دیجیتال میباشد و عموما برای کاربریهای جنرال تا کاربریهای متوسط طراحی و در گستره توانی 4 تا 400 کیلووات به صورت سه فاز به بازار عرضه شده است.
  • سافت‌استارتر اشنایدر Altistart 48 که از نوع دیجیتال و برای کاربریهای متوسط، فن و پمپ و سنگین کار، در محدوده توانی 4 تا 400 کیلووات به صورت سه فاز به بازار عرضه شده است.
  • سافت استارتر اشنایدر Altistart 01 که به صورت آنالوگ میباشد.و عموما برای کاربریهای سبک تولید شده است. این نوع از Softstarter هم درنوع تکفاز و هم سه فاز طراحی و تولید شده است.

 

برخی از ویژگی های فنی سافت استارتر های اشنایدر:

 

به طور کلی طراحی سافت‌استارترها با مدلهای مختلف بر اساس کاربری که قرار است مورد استفاده قرار بگیرد، ساخته شده اند.

 

سافت استار اشنایدر ATS22:

 

راه انداز نرم ATS22 برای استارت و کنترل توقف الکتروموتور قفس سنجابی با نحوه کنترل ولتاژ بر اساس گشتاور موتور در نوع دیجیتال با رنج آمپری 17 تا 590 مورد استفاده قرار میگیرد.

وجود کنتاکتور بای پس داخلی در سافت ATS22 باعث این میشود که پس از اینکه سافت‌استارتر راه اندازی نرم موتور را انجام داد، تریستورهای داخلی SOFT از مدار خارج شود و جریان از رله بای پس عبور کند. این قضیه باعث می‌شود که در مصرف انرژی صرفه جویی شود. و همچنین باعث کارایی و عمر مفید بیشتر دستگاه شود.

 

سافت استارتر اشنایدر Ats22

 

 مطالب مرتبط: تعمیر سافت استارتر

 

 

سافت استار اشنایدر ATS48:

 

سافت‌استارتر ATS48 برای استارت و کنترل توقف الکتروموتور قفس سنجابی با نحوه کنترل گشتاور TCS، بسیار قابلیت اطمینان، و عملکردی بالا را برای الکتروموتور ارائه می دهد. در نوع دیجیتال با رنج آمپری 17 تا 1200 مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

سافت استارتر اشنایدر

 

جهت ارتباط با ما، مشاوره و ثبت درخواست با شماره 74208000 – 021 داخلی 113 و 114 تماس بگیرید.

 

سافت استارتر اشنایدر ATS01N2:

 

این مدل soft starter از طریق دو فاز، ولتاژ ورودی الکتروموتور را برای به کنترل در آوردن جریان راه اندازی و سرعت مورد استفاده قرار می‌دهد. این نوع سافت همچنین رله بای پس داخلی دارد. محدوده توانی تولیدی از 0.75 کیلووات تا 15 کیلووات و ولتاژ کاری 230 ولت ،400 ولت ، 480 ولت میباشد.

 

سافت استارتر اشنایدر

 

کاربریهای مورد استفاده سافت استارتر اشنایدر در صنعت

 

برای سافت استارتر ATS22 :

  • پمپ ها، فن ها، توربین ها، نوار نقاله ها ، آسیاب و میکسر ها

 

برای سافت استارتر ATS48:

 

  • دستگاه های پرس، سنگ شکن ها، جرثقیل ها حرکت طولی و عرضی، آسانسورها، کمپرسورها و ….

 

برای سافت استارتر ATS01:

 

  • فن ها، پمپ ها، کمپرسورها،دربهای اتوماتیک و دیگر کاربریهای سبک کار.

 

سافت استارتر اشنایدر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *