خدمات پس از فروش

تعمیر درایو کنترل تکنیک

تعمیر درایو کنترل تکنیک control teqnique

شرکت کنترل تکنیک، (control teqnique) ارائه دهنده بهترین محصولات در زمینه اتوماسیون و برق صنعتی ،همراه با نوآوری و داشتن آگاهی کامل از تمامی نیاز های صنایع به روز دنیا و تولید انواع گوناگون محصولات صنعتی مطابق با هرگونه استاندارد کاربردی جهانی، باعث شده است که کنترل تکنیک به عنوان یکی از شرکت‌های منتخب مردم در جهان باشد. از جمله محصولات کاربردی صنعتی این کمپانی، درایوها، سروو موتورها، و تجهیزات صنعتی درایو می‌توان نام برد.

تعمیر اینورتر و درایو کنترل تکنیک:

مدل‌های مختلف کنترل تکنیک:

محصولات اینورتر شرکت کنترل تکنیک در گروه های زیر ارائه می گردند:

 • مدل commander sk
 • مدل uni drive ES
 • مدل uni drive SPM
 • مدل uni drive M

تعمیر درایو کنترل تکنیک

معرفی اجمالی یکی از مدل های درایو کنترل تکنیک:

اینورترهای Commander SK درایوهایی کاربردی و با کاربری ساده،  استفاده آسان برای کاربرها، این درایو عموما برای کاربری های جنرال مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این وجود، این مدل از درایوها  ویژگی ها و قابلیت هایی دارند که نسبت به قیمت ارزان آن درایو مناسبی می‌باشد.  چند نمونه از این قابلیت ها که میتوان به آن اشاره کرد: انعطاف پذیری بالا در برنامه نویسی . برنامه نویسی  نرم افزاری این درایو به صورت نردبانی و مانند یک PLC برنامه نویسی می‌شود.

تعمیر، نصب و راه اندازی اینورتر و سافت استارتر:

گروه فنی مهندسی درخشش الکتریک با داشتن کادری مجرب، با تجربه و سابقه درخشان در زمینه تعمیر اینورتر و سافت استارتر کمک شایانی به صنعت نموده است. این شرکت مطابق با استاندارد های روز دنیا خدمات خود را به مشتریان ارایه می دهد. هم اکنون این شرکت در حال همکاری با معادن، صنعت سیمان، صنایع نفت و پتروشیمی، صنایع فولادی، صنایع كاغذ و بسته بندی، آب و فاضلاب و … می باشد.

شرکت فنی مهندسی درخشش الکتریک با متخصصین با تجربه در زمینه آموزش، نصب، راه اندازی و پارامتر دهی و تعمیر اینورترها و سافت استارترها و همچنین با برگذاری دوره های آموزشی در داخل شرکت و محل کارخانجات، گامی بلند در جهت رشد و ارتقای صنایع کشور برداشته است.

تعمیر اینورتر و درایو کنترل تکنیک:

ویژگی های حفاظتی درایوهای کنترل تکنیک:

 • حفاظت در برابر کمبود ولتاژ
 • حفاظت از ولتاژ بیش از حد در  DC Link
 • حفاظت قطع شدن فاز
 • حفاظت در برابراضافه بار
 • حفاظت در برابر جریان بیش از حد لحظه ای
 • حفاظت در برابر اتصال کوتاه
 • حفاظت در برابرخطا در اتصال به زمین
 • حفاظت در برابر گرمای بیش از حد (OH)

خطاهای مهم در اینورترهای کنترل تکنیک:

از خطاهای مهم این اینورتر را می‌توان به موارد اشاره زیر کرد:

تعمیر درایو کنترل تکنیک control teqnique

 

اینورترهای کنترل تکنیک تعمیر، نصب و راه اندازی شده توسط گروه فنی مهندسی درخشش الکتریک:

اینورتر یکی از دستگاه‌های مهم صنعتی در خطوط تولید هر کارخانه صنعتی می باشد. به دلیل اینکه تعمیر اینورتر، احتیاج به تخصص و اطلاعات فنی الکترونیکی دارد. بهتر است حتما دستگاه را برای تعمیرات،به افرادی با تجربه و با دانش الکتریکی بالا تحویل دهید، اگر تعمیر یک قسمت درایو به وسیله شخصی بدون تجربه انجام شود، ممکن است باعث خرابی الباقی بردهای الکترونیکی و قطعات اینورتر شود.

اقدامات اولیه اعزام دستگاه به کارگاه:

یکسری از اقدامات اولیه که هر فرد بدون تخصصی هم برای جلوگیری از آسیب دیدگی بیشتر به اینورتر انجام دهد را می‌توان در زیر نام برد که تا تحویل درایو به تعمیرگاه انجام داده شود: یکی از عوامل مهم در حفاظت دستگاه اینورتر control teqnique از خرابی این است که حتما به توان باری که قرار است به درایو متصل شود توجه کنیم و درایو را متناسب با توان موتور و کاربری مورد استفاده انتخاب کرد.

وقتی که موتور متوقف شد و یا اینکه نمایشگر اینورتر خاموش شد، حتما برق ورودی دستگاه را قطع کنید. قبل از اینکه اقدامات لازم در بخش قدرت را انجام نداده اید نباید اینورتر را به برق وصل کنید. در صورتی که یک اتصال کوتاه در بخش قدرت وجود داشته باشد و شما اینورتر را برق دار کنید ممکن است دچار حادثه شوید. یا اینکه آسیب جدی به اینورتر و تجهیزات دیگر وارد شود. پس مراقب باشید. قدم بعدی موتور را از درایو جدا کنید. با شخصی که به تعمیرات اینورتر کنترل تکنیک و خطاهای پارامتری درایو ها آشنایی دارد تماس بگیرید و خطاهایی که در نمایشگر دیده شده را اعلام کنید تا راهنمایی بیشتر به شما داده بشود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *