الکتروموتور ABB

الکتروموتور ABB را می‌توان یکی از برند های با کیفیت در زمینه تولید ادوات صنعتی دانست.

معرفی شرکت ABB

(ای بی بی)، آنچه لازم است برای کمک به هر صنعت و برنامه ای برای رسیدن به سطوح جدیدی از کارایی و صرفه جویی در انرژی حتی تحت سخت ترین شرایط را دارد. با ترکیب بهترین مواد موجود با فناوری برتر، موتورهای الکتریکی و ژنراتورها به گونه ای طراحی شده اند که بدون توجه به فرآیند یا کاربرد چالش برانگیز، با اطمینان کار کنند و هزینه چرخه عمر پایینی داشته باشند. یک رهبر فناوری در برق‌سازی و اتوماسیون است که آینده‌ای پایدارتر و کارآمدتر از نظر منابع را ممکن می‌سازد. راه‌حل‌های این شرکت، دانش مهندسی و نرم‌افزار را برای بهینه‌سازی نحوه تولید،جابجایی، راه‌اندازی و کارکرد دستگاه‌ها را به یکدیگر متصل می‌کند. الکتروموتور ABB یکی از شناخته شده ترین برند های الکتروموتور بین المللی در دنیا به حساب می آید.

شرکت درخشش الکتریک، فعال در زمینه واردات و تامین انواع اینورتر، الکتروموتور، تجهیزات تست و اندازه گیری، خدمات پس از فروش ( تعمیر اینورتر، تعمیر تجهیزات اندازه گیری، تعمیر الکتروموتور و … )

 

الکتروموتور ABB

شعار شرکت ABB برای تولید محصولات:

از زمانی که بیش از 130 سال پیش برای فناوری جدیدی به نام الکتریسیته تاسیس شدیم، فناوری در ما وجود داشته است.

 شرکت ABB

شرکت (آ. ب. ب) یکی از بزرگترین شرکت‌های جهان در زمینه برق صنعتی، اتوماسیون، روشنایی و الکتروموتور می‌باشد. این شرکت شرکتهای مادر <آ ب ب> که <ای اس ای ا> و <بی بی سی> بودند. تجربه ای بالغ بر 130 سال در زمینه تولید ژنراتور و برقی صنعتی را دارا می‌باشند. هم اکنون الکتروموتورهای این شرکت اکثرا در کشورهای فنلاند، آلمان، ایتالیا و چین تولید می‌شود.

جهت ارتباط با ما، مشاوره و ثبت درخواست با شماره 74208000 – 021 داخلی 110 و 111 تماس بگیرید.

مشخصات فنی الکتروموتور ABB

الکتروموتورهای <آ ب ب> در توان‌های 0.6 کیلووات تا 1000 کیلووات تولید می‌شوند و توانهای بالاتر به صورت سفارشی و تا 6600 ولت قابلیت تولید و دسترسی را دارند. همچنین این الکتروموتورها تا توان 90 کیلووات قابلیت تولید به صورت پوسته آلومینیومی را دارند.

الکتروموتورهای ABB در انواع کلاس بازدهی با راندمان بالا و رعایت استانداردهای جهانی و از 2 قطب تا 12 قطب به صورت پایه دار، فلنج دار و پایه دار فلنج دار در کلاس‌های حرارتیF و H تولید می‌شوند. ویژگی های ذکر شده باعث شده است که مصرف و کاربرد زیادی در سراسر دنیا و صنایع مختلف داشته باشد. این شرکت همواره در تلاش است که با همگام بودن با تکنولوژی روز دنیا در راستای تولید محصولات خود به پیش رود.

 

الکتروموتور ABB

بیشتر بخوانید: شرکت ABB

جهت ارتباط با ما، مشاوره و ثبت درخواست با شماره 74208000 – 021 داخلی 110 و 111 تماس بگیرید.

 

الکتروموتور ABB

 

بیشتر بخوانید: تعمیر الکتروموتور 

 

توسط |1401-10-28T11:23:45+03:3029ام شهریور, 1401|خدمات پس از فروش|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید