پشتیبانی۲۴ ساعته:

74981

– ۰۲۱

خدمات پس از فروش

آموزش تنظیم اینورتر اشنایدر ATV32

اینورتر اشنایدر مدل ATV32

تنظیم اینورتر ATV32

برای نصب و راه اندازی اینورتر اشنایدر (تله مکانیک)، بهتر است یکسری موارد مهم را به یاد داشته باشید، تا درایو بتواند راندمان و کارایی بالاتری برای شما ارائه دهد، برای کار با هر اینورتر ATV32 بعد از سیم‌بندی قدرت، با توجه به پارامترهای تنظیمی درایو ،باید سیم‌بندی فرمان را به درستی انجام داد.

در دفترچه راهنمای هر دستگاه، حتما مدار بخش فرمان آن مدل، ارائه شده است، در تصویر زیر می‌توانید، ورودی و خروجی و نحوه ی اتصالات را برای نصب کردن، مشاهده فرمایید که به چه صورت می‌باشد.

برای کار با هر درایو، با توجه به پارامترهای کاربری مورد نظر، باید سیم‌بندی فرمان اینورتر با توجه به ورودی، خروجی‌های درخواستی و تنظیمات مورد نظر، انجام داد.

در تصویر زیر شمایی کلی از سیم‌بندی قسمت فرمان این مدل را قرار داده‌ایم.

آموزش تنظیم اینورتر اشنایدر ATV32

کی پد اینورتر اشنایدر ATV32

اینورتر های تله مکانیک مدل ATV32 دارای یک دکمه ENT و دکمه هایی جهت جابه‌جایی در بین زیر روال‌های بین پارامترها و تغییر در مقادیر آن‌ها می‌باشد. که تنظیمات با این دکمه‌ها انجام می‌گیرد.

برای ورود به گروه پارامترها باید شستی ENT را فشار داده و با دکمه‌های فلش بالا و پایین، در بین پارامتر جابه جا شد و به پارامتر مورد نظر رسید. بعد از آن برای وارد شدن به هر گروه پارامترها و ذخیره پارامتر مورد نظر، ENT را فشار دهید. برای خروج از پارامترها از شستی ESC استفاده کنید.

 

اینورتر ATV32

[fusion_button link=”https://prd.derakhsheshco.com/brands/schneider-electric/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”center” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”large” stretch=”no” shape=”round” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]خرید اینورتر اشنایدر[/fusion_button]

حروف اختصاری خطاهای رایج اینورتر ATV32:

زمانی که هر درایوی دچار مشکلی می‌شود معمولا در کی پد دستگاه یکسری حروف به اختصار نمایش داده می‌شود که هر کدام از این کدها، در هر اینورتری معرف یک ERROR خاص می‌باشد.

در تصویر زیر برخی از فالت‌ها و مفهوم آن‌ها نمایش داده شده است:

 

فالتهای ATV32

 

تنظیم پارامترهای اصلی درایو تله مکانیک مدل ATV32:

برای دسترسی به زیر گروه های باید از پارامترهای زیر استفاده کنید، به عنوان مثال:

 • برای تنظیم مقدار ولتاژ موتور،گزینه drC بعد دکمه اینتر را فشار دهید. گزینه UnS ظاهر می‌شود با انتخاب این گزینه و وارد شدن به زیر گروه می‌توانید مقدار دهید.
 • برای تنظیم مقدار فرکانس موتور،گزینه drC بعد دکمه اینتر را فشار دهید. گزینه FrS ظاهر می‌شود با انتخاب این گزینه، و وارد شدن به زیر گروه می‌توانید مقدار آن را تغییر دهید.
 • برای تنظیم مقدار جریان موتور،گزینه drC بعد دکمه اینتر را فشار دهید. گزینه ClI ظاهر می‌شود با انتخاب این گزینه، و وارد شدن به زیر گروه می‌توانید مقدار آن را تغییر دهید.
منوی پارامتر تنظیمات عملکردی و مد های کنترلی اینورتر اشنایدر:
 • برای تنظیم مد کنترلی مورد نظر برای کنترل موتور،پارامتر اصلی  FUn انتخاب شود، بعد دکمه ENT را فشار دهید.
 • زیر پارامتر tCC ظاهر می‌شود. با انتخاب این گزینه، و وارد شدن به زیر گروه می‌توانید، مد کنترلی مورد دلخواه را انتخاب کنید.
تنظیم جهت گردش موتور:
 • برای تنظیم جهت گردش موتور،،پارامتر اصلی  FUn انتخاب شود، بعد دکمه ENT را فشار دهید.
 • زیر پارامتر rrS ظاهر می‌شود. با انتخاب این گزینه، و وارد شدن به زیر گروه می‌توانید، جهت گردش موتور را انتخاب کنید که راستگرد باشد یا چپ گرد.
انتخاب تنظیم مرجع فرکانس:
 • برای تنظیم مقدار فرکانس که از روی کی پد باشد یا از ترمینال،پارامتر اصلی  FUn انتخاب شود، بعد دکمه ENT را فشار دهید.
 • زیر پارامتر lSr ظاهر می‌شود. با انتخاب این گزینه، و وارد شدن به زیر گروه می‌توانید، انتخاب کنبد مرجع فرکانس از کجا داده باشد.
ریست کارخانه (پارامتر FCS)
 • برای بازیابی تنظیمات کارخانه پارامترها،به پارامتر  FUN بروید بعد گزینه FCS انتخاب کنید.
 • بعد از وارد شدن به این زیر پارامتر، گزینه (in I) جهت بازیابی پارامترها به پیش‌فرض کارخانه انتخاب کنید.
 • برای اینکه این پارامتر عمل کند باید دکمه ENT را به مدت 2S نگه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من