مس پاور

کمپانی اینورتر مس پاور  (MASPOWER) تاسیس شده در سال 1988 در شهر دئورن (Dueren) آلمان، یک شرکت چند ملیتی متخصص در مدیریت اتوماسیون، محصولات الکتریکی، ابزارهای اندازه گیری الکتریکی و تولید سیستم های خورشیدی برای مدیریت انرژی می‌باشد.
کمپانی مس پاور با بازسازی مدل تجاری خود در سال 2005 و ایجاد گرایش در مدیران، مهندسان و نخبه و همچنین با افزایش ظرفیت تولید. ایجاد دفاتر نمایندگی جدید و انبارها در کشور/منطقه های مختلف محصولات خود را در بازار های جهانی عرضه کرد.

شرکت درخشش الکتریک، فعال در زمینه واردات و تامین انواع الکتروموتور، تجهیزات تست و اندازه گیری، تعمیرات ( تعمیر اینورتر، تعمیر تجهیزات اندازه گیری، تعمیر الکتروموتور و … ) می‌باشد.

مس پاور

نوآوری و خلاقیت MASPOWER

MASPOWER با فناوری ها نوین و راه حل های خود در راه ایجاد انرژی ایمن، قابل اعتماد، کارآمد، مولد و سبز گام برداشته است. این گروه به منظور حفظ نوآوری و تمایز، با تعهد قوی به توسعه پایدار و سرمایه گذاری پیوسته. در بخش تحقیق و توسعه (R&D) به ارتقاء کیفیت روز افزون در بخش تولید می اندیشد.
از سال 1988 تا به امروز، مس پاور خود را به متخصص مدیریت انرژی تبدیل کرده به طوری که امروزه به ارائه دهنده راه حل و تجهیزاتی بدل شده است که به ما کمک می‌کند که از انرژی مصرفی در صنایع خود بیشترین بهره را ببریم.

اینورتر مس پاور

[fusion_button link=”https://prd.derakhsheshco.com/repair-vfd/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”center” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”large” stretch=”no” shape=”round” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]تعمیر اینورتر[/fusion_button]

اینورتر مس پاور

اینورتر مس پاور روشی است که امکان کنترل سرعت موتور القایی را با اعمال فرکانس متغیر ولتاژ تغذیه AC فراهم می کند.
با کنترل فرکانس AC خروجی، می توان موتور را با توجه به نیاز در سرعت های مختلف هدایت کرد. درایو های سرعت متغیر مس پاور عمدتا در کاربردهای صنعتی مانند پمپ ها، سیستم های تهویه، آسانسورها، درایوهای ابزار ماشین و غیره استفاده می شوند.

شرکت مس پاور

شرکت مس پاور عرضه کننده اینورتر های سه فاز (G3000) و تکفاز (G1000) در بازار های جهانی در رنج توانی بسیار وسیع جهت کاربری های سبک و سنگین در حوزه اتوماسیون و برق صنعتی می باشد.
اینورتر مس پاور به عنوان همراهی معتمد برای بخش های مدیریت انرژی و توسعه زیرساخت های نیروگاهی کارآمد و قابل اعتماد، نمونه کارهایی را که برطرف کننده نیاز مشتریان میباشد را در اختیار شرکت ها و صنایع سودمند قرار می دهد که آنها شامل سیستم ها و تجهیزات ولتاژ سطح پایین و شبکه توزیع، شبکه های هوشمند و راه حل های اتوماسیون انرژی، منبع تغذیه نیروگاه های صنعتی و سیستم های انتقال ولتاژ بالا، سیستم های خورشیدی و ابزار اندازه گیری میشود.

ویژگی های اینورتر مس پاور

 1. کاهش مصرف انرژی و هزینه های اجرایی

اینورتر مس پاور می‌تواند با کنترل موتور با درایو فرکانس متغیر، هزینه انرژی را کاهش دهد، این تنها یکی از مزایای درایو های فرکانس متغیر مس پاور می‌باشد.
اینورترهای مس پاور به شما این امکان را می دهد تا سرعت تجهیزات موتور محرک را با نیاز بار مطابقت دهید.
سیستم‌های الکتروموتور مسئول بیش از 65٪ از انرژی مصرفی امروزه در صنعت هستند.
با بهینه سازی سیستم های کنترل موتور با نصب اینورترهای مس پاور می توانید تا 70٪ از مصرف انرژی در تأسیسات خود بکاهید.
علاوه بر این، استفاده از این تجهیزات کیفیت محصول را بهبود می بخشد و هزینه های تولید را کاهش می دهد.
با ترکیب مشوق های مالیاتی بهره وری انرژی و تخفیفات سودمندی، بازده سرمایه گذاری برای تأسیسات VFD ممکن است به 6 ماه نرسد.

 1. افزایش تولید از طریق کنترل دقیق تر فرآیند

اینورترهای مس‌پاور با تنظیم سرعت عملکرد موتور با بالاترین میزان تطابق نسبت به کاربردهای مختلف موجب بروز اشتباهات کمتری شده و سطح تولید را افزایش می دهد.

 1. افزایش عمر تجهیزات و کاهش هزینه تعمیر و نگهداری

اینورتر مس پاور با تضمین سرعت بهینه موتور عمر مفید تجهیزات را طولانی تر، همچنین زمان و هزینه تعمیر به طور چشمگیری کاهش می‌دهند.
به دلیل کنترل بهینه درایو های مس پاور بر روی فرکانس و ولتاژ موتور، محافظت بهتری از موتور شما در برابر مسائلی مانند اضافه بار حرارتی الکتریکی، محافظت فاز، ولتاژ، ولتاژ اضافی و غیره ارائه می دهد.
اینورتر مس پاور با کنترل دور موتور در هنگام شروع و ایجاد راه اندازی نرم، مانع ورود جریان هجومی اولیه به موتور شده و به این ترتیب از سایش، و فرسودگی یاتاقان جلوگیری می‌کند.

mas power inverter

بیشتر بخوانید: اینورتر زیمنس

 1. کنترل جریان اولیه

هنگامی که یک موتور AC استارت می‌شود، می تواند تا هفت الی هشت برابر جریان حالت کار عادی موتور را بارگیری کند.
این جریان هجومی باعث خمیدگی در سیم پیچ موتور و تولید گرما میشود که با گذشت زمان باعث کاهش طول عمر موتور گردد.
اتصال اینورتر مس پاور در این مرحله باعث راه اندازی موتور با فرکانس و ولتاژ صفر میگردد که عواقب استارت موتور بدون آن را ندارد و باعث افزایش طول عمر تجهیزات متصل به آن می‌گردد.

 1. کاهش اختلالات خطوط توزیع

راه اندازی یک موتور مستقیم و از منبع توزیع، متعاقبا 300-600٪ برابر حالت عادی جریان میکشد، همین امر باعث فشار زیادی را بر روی سیستم توزیع برق متصل به موتور ایجاد می کند.
هنگامی که ولتاژ منبع تغذیه کاهش می یابد، بسته به اندازه موتور و ظرفیت سیستم توزیع، افت ولتاژ می تواند. باعث شود تجهیزات حساس متصل به سیستم توزیع به دلیل ولتاژ پایین از مدار خارج شوند.
مواردی مانند رایانه ها، حسگرها، سوئیچ های مجاورت و كنتاكتورها به ولتاژ حساس هستند و اگر در نزدیكی خط برق موتور متناوب راه اندازی شوند، می توانند از سیستم خارج شوند.
اینورترهای مس پاور با جلوگیری از پیشامد این افت فشار از ابتدای راه اندازی. تا رسیدن موتور به سرعت دلخواه ما باعث کاهش اختلالات خطوط توزیع میگردد.

 1. راه اندازی آسان با توان پایین

اگر توان با ولتاژ جریان بار متناسب باشد، برق مورد نیاز برای راه اندازی یک موتور AC به طور قابل توجهی افزایش میابد.
در این زمینه مسئله اصلی کشش جریان بالا هنگام استارت همزمان با ساعات پیک مصرف است.
اینورترهای مس پاور با کاهش و به حد معمول رساندن میزان تقاضا جریان، مشکل را مرتفع میکند.

 1. کنترل شتاب راه اندازی

به طور معمول به هنگام راه اندازی، موتور با شتاب بالایی شروع به کار میکند. شتاب بالا همزمان باعث ایجاد شوک مکانیکی و فرسایش موتور و ماشین آلات متصل به آن میگردد.
اینورتر مس پاور با شروع از سرعت صفر و داشتن ویژگی رمپ قابل تنظیم. طبق خواسته کاربر باعث عملکرد روان افزایش طول عمر موتور و ماشین آلات میشود.

 1. سرعت عملیاتی قابل تنظیم

اینورترهای مس پاور با تنظیم سرعت عملیات به کمک سیستم های یکپارچه و PLC ها به بهینه سازی فرآیند کمک شایانی میکند.

 1. محدودیت گشتاور قابل تنظیم

درایوهای مس پاور میتواند از آسیب دیدگی ماشین آلات، فرآیند و محصولات با وجود قابلیت محدودیت گشتاور قابل تنظیم محافظت به عمل آورد.

 1. توقف ایمن

اینورتر مس پاور با ایجاد شرایط توقف نرم و ایمن برای موتور از آسیب دیدگی، فرسایش و تخریب  موتور و محصولات جلوگیری میکنند.

 1. عملیات بطور معکوس

با بهره گیری از اینورترهای مسپاور نیاز به معکوس کننده ها در زمان استارت برطرف می شود، به طوریکه به کاربر اجازه می دهد در زمان دلخواه جهت چرخش موتور را تنظیم کند.

 1. برطرف کردن نیاز به اجزای مکانیکی گران قیمت

استفاده از اینورتر مس پاور از آنجا که دارای قابلیت سرعت متغیر میباشند به طور بالقوه نیاز به اجزای مکانیکی گران قیمت مانند گیربکس را برطرف می‌کند.

mas power drive

شرکت درخشش الکتریک عرضه کننده اینورتر مس پاور در ایران با داشتن اطلاعات جامع در زمینه کار خود و همچنین بهره مندی از واحد پشتیبانی حاذق آماده است تا محصولات و تجارب خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

برای آگاهی از اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید انواع اینورتر با شماره تماس های 74981-021 داخلی 113 و 114 تماس بگیرید.

[static_block_content id=”10989″]

نمایش دادن همه 2 نتیجه