برند هیوکی به عنوان یکی از برند­های مشهور در ساخت و تولید تجهیزات برق صنعتی در تمامی اقصی نقاط دنیا شناخته شده است. hioki در سال 1935 میلادی کمپانی خود را تاسیس و محصولات خود را با نام برندینگ hioki به جهان معرفی کرد. این شرکت با تجربه بیش از 65 سال در تولید تجهیزات تست و اندازه گیری و تجهیزات آزمایشگاهی توانسته است با وجود کیفیت تولید بسیار بالا، تنوع تولید، طراحی و عملکرد های مشتری پسند محصولات خود را به بیش از 80 کشور در سراسر جهان عرضه نماید.

برند هیوکی

این مجموعه به واسطه بهره­ گیری از دانش روز دنیا و نیروی انسانی مجرب و خلاق خود به تولید کاربردی ترین و پیشرفته ترین تجهیزات اندازه گیری در دنیا پرداخته است. در برند هیوکی تحقیق و توسعه یکی از اصلی­ترین گام های پیشرفت هر مجموعه است.

سیستم های تولیدی کارآمد هیوکی (HIOKI):

بنابر بیانیه های معرفی خود این برند، هیوکی از یک سیستم تولیدی کارآمد با حجم کم، چند مدله و با  پیش بینی حجم متغیر با انعطاف پذیری، برای سازگاری با نوسانات تقاضا استفاده می کند تا بتواند محصولات تولیدی خود را با کیفیت بالا و به موقع به مشتریان تحویل دهد. این سیستم، با تعهد شخصی تک تک کارمندان تولید هیوکی برای خدمت رسانی به مشتریان با مسئولیت پذیری و افتخار به کیفیت، تقویت شده است. این تعهد تضمین کننده این است که محصولاتی که تولید می کنند، انتظارات مشتریان را برآورده کند. فرآیندها و فناوری‌های تولید را از طریق تولید کارآمد و سازگار با استانداردهای  محیط زیستی ارائه دهند.

برند هیوکی

محصولات هیوکی:

  • دیتالاگر ها، اسیلوسکوپ ها، ثبات های داده
  • توان سنج ها، آنالایزر توان
  • مولتی متر، کلمپ آمپر متر، کلمپ مولتی متر، ارت سنج، فازمتر های فشار قوی
  • انواع تجهیزات آزمایشگاهی
  • صوت سنج، لوکس متر، ترموویژن صنعتی، دماسنج های دیجیتال، میگر دیجیتال، LCR سنج ها
  • و صد ها محصول های پرکاربرد برای تست و اندازه گیری در صنعت

محصولات هیوکی:

نمایش یک نتیجه