برند CEM

برند CEM برگرفته از شرکت ماشین آلات صنعتی SHENZHEN EVERBEST تحت نام تجاری CEM تاسیس شده در سال 1991، متخصص در تحقیق و توسعه، تولید و بازاریابی همچنین کمپانی بزرگِ تولید کننده محصولات High Tech و انواع ابزارهای اندازه گیری پیشرفته است.

کمپانی CEM با با بیش از 1000 کارمند، 10ها مهندس متخصص در 13 کارخانه و 32 خط تولیدِ تجهیزات پیشرفته واقع در شهر شنزن چین میباشد.

محصولات این شرکت به کشور های بسیاری در قاره های آمریکای شمالی و جنوبی، آفریقا و آسیا دور و نزدیک ارسال می‌گردد. گروه صنعتی بازرگانی درخشش الکتریک مفتخر است تا نمایندگی انحصاری این کمپانی در ایران را داشته باشد. همچنین این شرکت فعال در زمینه واردات و تامین انواع اینورتر ، الکتروموتور ، خدمات پس از فروش ( تعمیر اینورتر، تعمیر تجهیزات اندازه گیری، تعمیر الکتروموتور و اورهال ) می‌باشد.

cem

گواهینامه های کیفیت و ایمنی

مدیریت و مقررات شرکت CEM با تعهد کامل از استانداردهای ISO 9001 پیروی می کنند و محصولات آنها مطابق با استانداردهای صدور گواهینامه کیفیت بین المللی CE ، UL  و ROHS تولید میگردند.

تحقیق و توسعه

مهندسان کمپانی CEM در دو مرکز تحقیق و توسعه دائماً روی محصولات نوآورانه و جدیدی کار می کنند که با ادغام کارکرد و ویژگی های شاخص، مرتفع کننده نیاز مشتریان باشد.

کمپانی cem

محصولات کمپانی CEM

محصولات cem

 کاتالوگ محصولات این کمپانی: Catalogue CEM Final 1400.12.14_compressed
فرآیند تولید

29 سال تجربه در زمینه تولید و بازاریابی، توسعه حرفه ای، طراحی و مدیریت نهادین، ابزارهای پیشرفته و با کیفیت بالا ایجاد کرده است.

تمامی محصولات تولیدی با استاندارد های ISO9001 و  ISO13485 سازماندهی شده است. در نتیجه، این محصولات مورد تایید اعتبارنامه های UL ،GS و RoHS نیز می‌باشد.

cem

بیشتر بخوانید: اینورتر زیمنس

خدمات کمپانی CEM
  • تست سلامت 100% محصولات قبل از بارگیری
  • پشتیبانی شده با تیم حرفه ای انتقال و بارگیری
  • خدمات پس از فروش و گارانتی 1 ساله
  • ظرفیت بالای تولید و تحویل سر وقت سفارشات

شرکت درخشش الکتریک نماینده رسمی و انحصاری کمپانی CEM در ایران با داشتن اطلاعات جامع در زمینه کار خود و همچنین بهره مندی از واحد پشتیبانی حاذق آماده است تا محصولات و تجارب خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

نمایش 1–12 از 111 نتیجه