مس پاور

کمپانی مس پاور (MASPOWER) تاسیس شده در سال 1988 در شهر دئورن (Dueren) آلمان، یک شرکت چند ملیتی متخصص در مدیریت اتوماسیون، محصولات الکتریکی، ابزارهای اندازه گیری الکتریکی و تولید سیستم های خورشیدی برای مدیریت انرژی میباشد.

کمپانی مس پاور با بازسازی مدل تجاری خود در سال 2005 و ایجاد گرایش در مدیران، مهندسان و نخبه و همچنین با افزایش ظرفیت تولید، ایجاد دفاتر نمایندگی جدید و انبارها در کشور/منطقه های مختلف محصولات خود را در بازار های جهانی عرضه کرد.

مس پاور

نوآوری و خلاقیت

MASPOWER با فناوری ها نوین و راه حل های خود در راه ایجاد انرژی ایمن، قابل اعتماد، کارآمد، مولد و سبز گام برداشته است. این گروه به منظور حفظ نوآوری و تمایز، با تعهد قوی به توسعه پایدار و سرمایه گذاری پیوسته در بخش تحقیق و توسعه (R&D) به ارتقاء کیفیت روز افزون در بخش تولید می اندیشد.

از سال 1988 تا به امروز، مس پاور خود را به متخصص مدیریت انرژی تبدیل کرده به طوری که امروزه به ارائه دهنده راه حل و تجهیزاتی بدل شده است که به ما کمک میکند که از انرژی مصرفی در صنایع خود بیشترین بهره را ببریم.

اینورتر مس پاور

مس پاور به عنوان همراهی معتمد برای بخش های مدیریت انرژی و توسعه زیرساخت های نیروگاهی کارآمد و قابل اعتماد، نمونه کارهایی را که برطرف کننده نیاز مشتریان میباشد را در اختیار شرکت ها و صنایع سودمند قرار می دهد که آنها شامل سیستم ها و تجهیزات ولتاژ سطح پایین و شبکه توزیع، شبکه های هوشمند و راه حل های اتوماسیون انرژی، منبع تغذیه نیروگاه های صنعتی و سیستم های انتقال ولتاژ بالا، سیستم های خورشیدی و ابزار اندازه گیری میشود.

شرکت درخشش الکتریک عرضه کننده محصولات کمپانی Mas Power در ایران با داشتن اطلاعات جامع در زمینه کار خود و همچنین بهره مندی از واحد پشتیبانی حاذق آماده است تا محصولات و تجارب خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

سفارش با شماره گیری: 77687260 –021

واحد پشتیبانی محصول: 77687260 –021 داخلی 20