کمپانی برند FLUKE (برند فلوک)، با بیش از 200 سال سابقه تولید، در کشور آمریکا تاسیس شده است. این برند تمامی تجهیزات ابزار دقیق و اندازه گیری را طراحی و تولید کرده است.

تجهیزات تست و اندازه گیری فلوک

تجهیزات تست و اندازه گیری فلوک ارائه دهنده گستره ی وسیعی از تجهیزات تستر الکتریکال و فیزیکال، تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق، کالیبراسیون، ترمومتر و دماسنج، فشارسنج، ترموویژن و دوربین های حرارتی، کالیبراتور فشار، ولتاژ و جریان، تجهیزات شبکه، میگر و تستر عایق، مولتی متر، اسیلوسکوپ، ارت سنج، پاور آنالایزر، آمپرمتر، متر لیزری، کالیبراتورهای ضدانفجار، نشت یاب گاز، آنالایزر گاز، فرکانس متر، خازن سنج و … می‌باشد.

برند FLUKE

برند FLUKE

Instruments FLUKE خط کاملی از راه حل های اندازه گیری را برای کاربردهای صنعتی، نگهداری و کنترل کیفیت طراحی، تولید و به بازار عرضه می کند. در بخش تولید تجهیزات اندازه‌ گیری سریع و دقیق دما در طول فرآیند تولید، صنعتگران و نوآوران را قادر می‌سازد تا پروژه‌های خود را به صورت آنلاین هنگام روند تولید محصولات خود چک و بررسی کنند و نتایج را با مقیاس‌پذیری در حد جزئی، با موفقیت تست و ارائه دهند. قابلیت دقیق و سریع تجهیزات اندازه گیری برند فلوک، در نتیجه نهایی برای تولید کنندگان صنعتی، عملکرد بهتری را در فرآیند تولید رقم می‌زند.

برند FLUKE با ارائه راه ‌حل‌های نظارت بدون تماس به روز، توسط این شرکت بزرگ، فرآیند تولید را تقریباً برای هر بخش بهینه سازی می‌کند. به عنوان مثال محصولات این کمپانی، برای تولید کالاهای مصرفی گرفته تا طرح‌های ساختمانی در مقیاس بزرگ و تولید تجهیزات هوافضا و خودرو، تجهیزاتی با اطمینان خاطر از دقت، ایمنی و سازگاری را ارائه می‌دهد.

این محصولات که در سرتاسر جهان تحت برندهای Fluke Process Instruments، Datapaq، Ircon و Raytek توزیع شده اند، منعکس کننده تجربه ترکیبی بیش از 150 سال در ساخت بهترین ابزارها و دستگاه های اندازه گیری دما در جهان هستند.

Fluke Process Instruments

Fluke Process Instruments با تجربه ترکیبی هلدینگ های ذکر شده، مورد اعتماد برخی از معتبرترین برندهای جهان و صنایع پیشگام برای ارائه راه حل‌های اندازه گیری قابل اعتماد می‌باشد.

تیم FPI برای ایجاد یک برند قابل اعتماد و قابل تشخیص در سراسر جهان سخت تلاش کرده است. رویکرد مشتری محور FLUKE و به تبع آن FPI به این شرکت کمک می کند تا راه حل های موثری پیدا کند. و بدون در نظر گرفتن منطقه زمانی، با گرفتن نمایندگان و پشتیبانی محلی و تخصصی، به مشتریان خود، بهترین ها ارائه دهد.

برند FLUKE

موفقیت در تولید برای صنعتگران، توانایی تضمین سطح استاندارد کیفیت – به طور مکرر و مداوم این برند را تبدیل به پیشگامان تولید تجهیزات با دقت و کیفیت اندازه گیری بالا کرده است. وقتی کسب و کارها و صنایع، بر روی خرید تجهیزات سرمایه گذاری می کنند، هدف آنها همیشه بهبود عملکرد، توان عملیاتی و کیفیت تولید محصولات خود بوده است.

فلوک پیشگام در صنایع مختلف:

این شرکت در بسیاری از گام های نخستین صنعتی، نوآوری‌های بازار و فناوری‌های جدید پیشگام بوده است. برای مثال: معرفی اولین دماسنج مادون قرمز بر پایه، ریزپردازنده plug-and-play و طراحی استاندارد برای پیرومترهای دو رنگ. سیستم های پروفایل دمایی فلوک به عنوان استاندارد صنعتی برتر در صنایع تولیدی شناخته می شود.

Fluke Process Instruments به حذف هزینه های مربوط به خطاهای انسانی کمک می کند تا بتوان به طور مداوم فرآیند تولید را تأیید کرد و محصولاتی ارائه شود که مطابق با استاندارد های تایید شده برتر جهانی باشند.

گواهی نامه های استاندارد بین المللی برند FLUKE :

ابزارهای اندازه گیری دما شرکت فلوک که زیر نظر Fluke Process Instruments می‌باشد، دارای گواهی استاندارد های:

  • گواهی ISO توسط NQA (ایالات متحده آمریکا)
  • گواهی ISO توسط DEKRA (آلمان)
  • گواهی اعتبار DAkkS
  • گواهینامه AEO (EU)
  • WEEE – اعلامیه انطباق (EU) می‌باشد.

برند FLUKE

نمونه ای از کلمپ آمپرمتر برند FLUKE

گروه بازرگانی صنعتی درخشش الکتریک بین الملل ارائه دهنده و تامین کننده کلیه ی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق محصولات فلوک در ایران. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طیف وسیعی از محصولات و خدمات ما، همین امروز با کارشناسان فنی و فروش ما تماس بگیرید.

ارتباط تلفنی ما از طریق شماره تماس  74208000-021 داخلی 108 و 118

ما مفتخر  این هستیم که تمامی جنبه های فنی محصولات فلوک را مورد بررسی قرار دادیم و اطمینان حاصل کرده ایم که می‌توانید فرآیند تولید خود را با کمک ابزارهای هوشمند اندازه گیری این برند معتبر، بهینه سازی کنید.

نمایش یک نتیجه