خدمات پس از فروش

شرکت ABB

ABB

ABB

ABB یک شرکت چندملیتی سوئیسی و سوئدی است، که دفتر مرکزی آن در شهر زوریخ سوئیس قرار دارد و عمدتاً در زمینه‌های برق قدرت و تکنولوژی اتوماسیون فعالیت می‌کند.

شرکت ABB در سال ۱۹۸۸ از ادغام شرکت سوئیسی براون، باوری & سی و شرکت سوئدی آاس‌ای‌آ شکل گرفت.

شرکت ABB

گروه ABB حدود ۱۲۰ سال است که در زمینه بهبود مصرف انرژی در حال فعالیت است که البته نوآوری ها و پیشرفت قابل توجهی نیز داشته است. از جمله این فناوری ها عبارتند از درایو های سرعت متغیر و ربات های ABB.

هدف اصلی این کمپانی این است که انرژی ای که از برق، گاز طبیعی، نفت و … بدست می آورند را به بهترین شکل مورد استفاده قرار دهند تا کمترین اثر مخرب را روی محیط زیست داشته باشند.

 

شرکت ABB

تضمین کیفیت محصولات

پس با استفاده از این رویکرد و ربات و سیستم های هوشمندی که تولید می کند خود را به یکی از بهترین راه حل ها در صنعت تبدیل کرده است تا علاوه بر بهبود بهره وری، کیفیت محصول و ایمنی کارگران را نیز تضمین نماید.

جالب است بدانید که بیش از ۱۹ هزار ربات ABB در حال حاضر در سراسر جهان در حال فعالیت هستند.

شرکت ای بی بی (ABB):

شرکت آ ب ب

بیشتر بخوانید: تعمیر اینورتر

  • شرکت ABB در صنعت برق یکی از شرکت های پیشرو و دارای سابقه ۱۳۵ ساله می باشد، که پروژه های خود را در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا به انجام رسانیده است.
  • همچنین این شرکت از بنیانگذاران تکنولوژی هوشمند سازی ساختمان می‌باشد.
  • محصولات خود را در دسته بندی های برق و سیستم فشار قوی، اتوماسیون خانگی، اداری، هتلی و تجهیزات با ولتاژ پایین ارائه کرده است.
  • محصولات فشارقوی این شرکت در سوئد، محصولات ابزاردقیق از جمله سنسورها و کنترلرها در آلمان و سوییس و برخی محصولات فشارضعیف از جمله کلیدهای معروف به SACE این شرکت که از نوع MCCB می باشند در ایتالیا تولید می‌شوند.
  • این شرکت، علاوه بر موارد فوق مجری پروژه های بسیاری در صنایع برق، نفت و گاز، سیمان و غیره است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *